صفحه نخست

شرکت مِدایران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در عرصه گردشگری سلامت و جزء بنیانگذاران این صنعت در ایران مفتخر است تا اولین اکوسیستم تخصصی توریسم سلامت را ایجاد، و خدمات بی نظیری را به متقاضیان از قبل از سفر به ایران تا بازگشت به کشور مبداء را  بطور متمرکز در سیستم خود ارائه نماید.

گردشگری سلامت

تعریف
توریسم
درمانی 

شاخه‌ای از گردشگری سلامت است که در آن شخص از کشوری به سایر نقاط دنیا با امکانات پیشرفته تر بهداشتی و درمانی سفر می‌کند تا از خدمات پزشکی کشور مقصد در مراکز درمانی بهره‌مند شود. در اغلب موارد، هدف از توریسم پزشکی بهره‌مندی از قیمت پایین خدمات پزشکی یا دریافت سریع‌تر و بهتر خدمات در سایر نقاط دنیاست.

امکانات آمینا در حوزه  بیماران بین الملل

1-  مشاوره آنلاین با بیمار در کشور مبداء
یکی از مزیت های ویژه اکوسیستم توریسم درمانی آمینا، انجام مشاوره‌های آنلاین با بیمار، قبل از ورود به  پروسه سفر می باشد که در این مرحله بیمار با چگونگی انجام کار و ریسک ها و محاسن پروسیجر درخواستی، آشنا شده و می تواند تصمیم آگاهانه تری را برای شروع روند درمان خود، اتخاذ نماید ودر نتیجه کمک شایانی به کاهش استرس بیماران خواهد کرد.
 
2-  کاهش هزینه های درمانی و غیر درمانی بیمار و همراه
سیاست همیشگی مجموعه آمینا کاهش هزینه‌ها، توأم با حفظ کیفیت ارائه خدمات می باشد و دراین راستا تمامی خدمات درمانی و غیر درمانی بیمار و همراه آن در پایین ترین حد ممکن اعمال خواهد شد.

3- بهره مندی از خدمات گردشگری آمینا
گردشگران سلامت می توانند از امکان منحصر به فرد مجموعه گردشگری آمینا  استفاده کرده و کلیه خدمات گردشگری خود را با کمترین قیمت بصورت آنلاین دریافت نمایند این خدمات شامل:

- خرید آنلاین بلیت کلیه خطوط هوایی داخلی وخارجی
- رزرو آنلاین بیش از 400 هزار هتل و مجموعه اقامتی داخلی و خارجی
- خرید آنلاین بلیت اتوبوس و قطار داخلی
- رنت خودرو در ایران
- ترانسفر فرودگاهی
- تورهای گردشگری
- خدمات مترجم و تولیدر

4- سرویس ویژه بانکی و درگاه بین المللی آمینا
به محض ورود بیمار و همراه آن به کشور، یک آمیناکارت بانکی به نام مندرج در پاسپورت بیمار و همراه آن  در اختیار مهمان قرارگرفته و آنان می توانند به راحتی ارز خود را به کارت ایرانی خود، منتقل نموده و از کلیه کارتخوان های عضو شبکه شتاب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور، در طول اقامت خود استفاده نمایند وهمچنین در هنگام خروج از کشور، معادل باقی مانده ريالی کارت خود را به ارز مد نظر تبدیل و با خود خارج نمایند.
همچنین گردشگران سلامت می توانند هزینه های خود در ایران را، با استفاده ازانواع کارت‌های بین المللی بانکی، که در اختیار دارند در درگاه بین المللی آمینا پرداخت نمایند.

5- خدمات ویژه 
به منظور رفاه بیماران بین‌المللی، امکاناتی نظیر موارد زیر فراهم شده است:

- تسهیل در اخذ ویزای درمانی
- مترجم زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی در محل
- مترجم آنلاین
- ترانسفر فرودگاهی
- ترانسفرهای داخل شهری
- سیسم کارت تلفن همراه با پوشش کامل
- امکانات ویژه جهت ناشنوایان
- دریافت اپلیکیشن  اطلاعات سفر و مدارک پزشکی

6- ارائه خدمات درمانی با بهترین کیفیت
بهره مندی از مراکز نمونه و تیم پزشکی کارآزموده، یکی از شاخصه های متمایز خدمات توریسم سلامت آمینا می باشد و این اطمینان را برای بیماران خارجی بوجود آورده که در بهترین مراکز و تحت نظر بهترین متخصصین روند درمان خود را طی خواهند کرد.
 
7- پیگیری بیمار در کشور مبداء پس از بازگشت
شاخصه مهم و کم نظیر اکوسیستم توریست سلامت آمینا، پیگیری‌های پس از انجام فرایند درمان، در کشور مبداء می‌باشد، که طی این فرایند بیمار، با مشاوران و پزشکان ما در ارتباط بوده وضمن برطرف کردن مسائل احتمالی،  نگرانی‌های بیمار، تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

خدمات قابل ارائه درمانی در واحد بیماران بین الملل ​​​​​​​

درمانی
 قلب و عروق /  ارتوپدی/ اورولوژی/ چشم پزشکی/ مغز و اعصاب/ ناباروری و زنان/داخلی و عفونی/ گوش و حلق و بینی/ اختلال جنسی/ جراحی عمومی

دندانپزشکی
اصلاح طرح لبخند، ونیر کامپوزیت، لامینیت، سفید کردن دندان یا بلیچینگ اصلاح رنگ دندان، روکش زیرکونیوم، ایمپلنت دندان، و خدمات عمومی و تخصص دندانپزشکی

زیبایی
کاشت مو و ابرو/بلفاروپلاستی/ابدومینوپلاستی/ رینوپلاستی/ ماموپلاستی و  پروتز/ اتوپلاستی/ لیپوساکشن/ بالون معده/ بای پس معده/ اسلیو معده